НАША КОМАНДА

Шановні житомиряни!

Дякую кожному з вас за підтримку і високу оцінку продукції ТМ «Рудь». Жодна з перемог не була б можливою без вас. Відтак ТМ «Рудь» — ПАТ «Житомирський маслозавод» — вже більше 10 років є лідером ринку морозива і заморожених продуктів України, входить до п'ятірки лідерів ринку фасованого вершкового масла.

Високу планку заводом досягнуто. Настав час навести лад у місті. Протягом 3-х каденцій жодного представника від компанії «Рудь» в міській раді не було. Відповідно й не було впливу на законотворення та зміни в Житомирі.

На нараді підприємства було вирішено не стояти осторонь, покращувати життя в місті. Але одній людині це зробити важко. Тому на вибори ми йдемо командою. Це професіонали, господарники, які знають і вміють наводити лад. Будучи житомирянами, вони як ніхто знають про проблеми міста. А маючи великий досвід, зможуть використати його на благо міста.

Впевнений, якщо змогли з маленького містечкового заводу розбудувати підприємство національного рівня, то і наш край може стати одним з кращих в Україні. Ця команда зможе зробити управління містом ефективним, щоб Житомир був комфортним для життя.

З повагою, Петро Рудь
Команда Рудь Рудь Петро Володимирович
Рудь Петро Володимирович
Голова правління ПАТ «Житомирський маслозавод»
по місту
Округ №33
№12 в бюлетні
по області
Округ №55
№13 в бюлетні
Біографія

Народився 25 квітня 1956 року у с. Врублівка Романівського району Житомирської області. Закінчив Врублевську середню школу, Іванопільське професійно-технічне училище, став робочим. Після служби в армії Петро Володимирович працював оператором Коростенської нафтобази, згодом став заступником директора, з 1987 року директором Коростенського міськмолокозавода. У 1990 році Петро Володимирович отримав диплом про закінчення Української сільськогосподарської академії, яка пізніше отримала статус Національного аграрного університету. У 1992 році став директором ВАТ «Житомирський маслозавод», а з 1995 року — головою правління. У 2010 році ВАТ «Житомирський маслозавод» перейменовано на ПАТ «Житомирський маслозавод». Провідну роль Петра Володимировича як директора Житомирського маслозаводу колектив підприємства визнав у квітні 1998 року, коли на загальних зборах вирішив присвоїти продукції назву торгової марки — «Рудь». За роки керівництва Петра Володимировича ПАТ «Житомирський маслозавод» не просто збільшив долю ринку, а став лідером галузі. Експортні поставки до ОАЕ, США, Грузії, Молдови, Ізраїлю, інновації та постійний розвиток – це сьогодення компанії. Петро Володимирович має дорослу доньку Оксану.

Детальніше...
Команда Рудь - Блажкевич Ольга Михайлівна
Блажкевич Ольга Михайлівна
начальник юридичного відділу ПАТ «Житомирський маслозавод»
по місту
Округ №27
№12 в бюлетні
Біографія

Народилася 8 листопада 1970 року в смт. Головине Черняхівського району Житомирьскої області у сім`ї інженерів. В 1988 році закінчила загальноосвітню середню школу №20 м. Житомира. Після школи влаштувалась на Житомирський завод хімічного волокна і вступила в Могильовський хіміко-технологічний технікум. Здобула професію хіміка-технолога хімічного волокна та полімерних матеріалів. У 2004 році закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом з відзнакою, здобувши кваліфікацію юриста. Працювала у середньому профтехучилищі №8, Барашівській ЗОШ лаборантом, двірником у дитячому яслах-садку №29 м. Житомира, юрисконсультом у військовій частині А4485, ТОВ «Торговий дім “Міріса”» та ДП «Молочний завод» , ТОВ «Молочна фабрика “Рейнфорд”». На останньому у 2006 році стала начальником юридичного відділу, а у 2012 році здобула таку ж посаду у СП «Молочний завод» ТОВ «Лідер». З 2013 року по сьогоднішній день працює начальником юридичного відділу ПАТ «Житомирський маслозавод». У лютому 2015 року обрана до складу правління ПАТ «Житомирський маслозавод». Має двох доньок — Олександру та Ірину. У 2014 році з чоловіком Олегом відсвяткували срібне весілля. Девізом життя вважає уривок з вірша улюбленої поетеси Ліни Костенко: «Не допускай такої мислі, Що Бог покаже нам неласку, Життя людського строки стислі, - Немає часу на поразку!»

Детальніше...
Команда Рудь - Кривошей Михайло Іванович
Кривошей Михайло Іванович
директор з матеріально–технічного постачання ПАТ «Житомирський маслозавод»
по місту
Округ №4
№12 в бюлетні
Біографія

Народився в Житомирській області в червні 1967 року у сім`ї селянина. Після закінчення школи навчався в Шепетівському технічному училищі, де отримав спеціальність монтажника радіоапаратури. Працював на Рівненському радіотехнічному заводі. В 1988 році вступив до житомирської філії Київського політехнічного інституту. Після інституту працював інженером в Житомирському науково-дослідному інституті радіосистем. У часи економічного занепаду країни довелось перепрофілюватись спочатку в інспектора Житомирської митниці, а потім у митного брокера. З травня 1997 року прийшов працювати менеджером на ВАТ «Житомирський маслозавод». Для підприємства це був початок розвитку, освоєння нових ринків, залучення провідних технологій. В 1999 році призначений начальником відділу матеріально-технічного постачання, який потім став відділом маркетингу та менеджменту, комерційним відділом. У 2004 році закінчив Інститут підприємництва та сучасних технологій по спеціальності «Фінанси та кредит». В 2007 році отримав посаду директора з матеріально-технічного постачання. За заслуги перед Українською православною церквою у 2012 році був нагороджений орденом «Миколая Чудотворця». Одружений, дружина — Кривошей Валентина Степанівна.

Детальніше...
Команда Рудь - Жигадло Лариса Миколаївна
Жигадло Лариса Миколаївна
директор з якості ПАТ «Житомирський маслозавод»
по місту
Округ №23
№12 в бюлетні
Біографія

Народилась 6 жовтня 1966 року в селі Красногірка Чуднівського району Житомирської області. Навчалась у Вінницькому м’ясомолочному технікумі, та, продовжуючи сімейні традиції, здобула професію техніка-механіка. 1 квітня 1985 року за направленням як молодий спеціаліст була направлена до Житомирського маслозаводу. Заочно у 1991 році закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю інженер-технолог, а в 1998 році — Житомирський політехнічний інститут, де отримала диплом інженера-економіста. Починала роботу на ПАТ «Житомирський маслозавод» на посаді оператора лінії АП-Н1 по розливу сметани. Зараз працює директором з якості. За сумісництвом є головою правління ОСББ «Молочник». З чоловіком познайомилась саме на підприємстві. Мають доньку та двох синів.

Детальніше...
Команда Рудь - Губатюк Олег Володимирович
Губатюк Олег Володимирович
генеральний директор ТОВ «АЙС ТІМ», директор ТОВ «АКРІС ЛОГІСТИК»
по місту
Округ №26
№12 в бюлетні
Біографія

Народився 20 лютого 1965 року в м. Житомирі. Закінчив Київський інститут народного господарства за спеціальністю «Планування народного господарства». З 1998 по 2002 рік працював інженером-економістом, заступником директора голови правління. У 2002 році почав працювати на ВАТ «Житомирський маслозавод» провідним фахівцем з методів розширення ринку збуту. Наразі займає посаду генерального директора ТОВ «Айс Тім» та директора «Акріс Логістик» (за сумісництвом) – дистрибуційних компаній ПАТ «Житомирський маслозавод». Разом із дружиною Інною мають доньку Оксану.

Детальніше...
Команда Рудь - Шуневич Михайло Анатолійович
Шуневич Михайло Анатолійович
Комерційний директор ТОВ «АЙС ТІМ», комерційний директор ТОВ «АКРІС ЛОГІСТИК»
по місту
Округ №5
№12 в бюлетні
Біографія

Народився 9 жовтня 1975 року у Коростишеві. З 14 років вже почав працювати, був помічником комбайнера в колгоспі. Навчався у школі №3 та у Коростишівському педагогічному училищі, згодом у Житомирській агроекологічній академії. Після закінчення працював в Українському державному підприємстві поштового зв'язку «Укрпошта» механіком відділу експлуатації. У 2001 році мав змогу поїхати працювати до Великої Британії, проте прийняв пропозицію щодо роботи в новому приватному підприємстві, тому став завідувачем складу ТОВ «Айс Тім» – дистрибуційної компанії ПАТ «Житомирський маслозавод». За 3 роки підприємство стало лідером сучасної логістики та дистрибуції в Україні. З 2004 року займає посаду комерційного директора цієї фірми. Моральним орієнтиром завжди був дідусь Віталій, який усе життя віддав тяжкій праці. На роботу та відпочинок надихає сім`я — дружина Оксана, дочка Софія та син Євгеній.

Детальніше...